Regulamin sklepu


REGULAMIN

1. Postanowienia wstępne.

Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym www.ti-amo.com.pl jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień w celu zrealizowania zamówienia.

Sprzedawcą jest sklep www.ti-amo.com.pl
Polska
NIP: 7743225734
REGON: 363067359

Kontakt ze sprzedawcą pod adresem e-mail info@ti-amo.com.pl lub tel: +48 604502606

2. Zasady i warunki składania zamówienia/zakupu.

1. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym www.ti-amo.com.pl jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień w celu zrealizowania zamówienia.

2. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną, a wszystkie produkty są fabrycznie nowe, bez wad oraz oryginalnie zapakowane.

3. Ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

4. Sprzedający dokłada wszelkich starań aby dostępność towarów na stronie sklepu była aktualna. W sytuacji gdy zamówiony towar okazuje się być niedostępny, sprzedający zobowiązuje się o niezwłocznym poinformowaniu Kupującego telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.

5. Zamówienia w sklepie mogą być składane przez stronę internetową, e-mail info@ti-amo.com.pl oraz przez zamówienie telefonicznie pod numerem tel +48 733 804 152

6.Zamówienia na platformie sklepu oraz zamówienia drogą e-mail mogą się odbywać 24h, 7 dni w tygodniu.

3. Składanie i finalizowanie zamówienia.

Gdy klient zakończy przeglądanie oferty i doda do zamówienia dany towar lub kilka towarów, przechodzi do swojego panelu lub koszyka. Po przejściu do szczegółów zamówienia może dokonać korekty ilości zamawianych produktów, powrócić do zakupów lub dokończyć transakcję. Żeby złożyć zamówienie konieczne jest wybranie formy dostawy oraz formy płatności. Po wykonaniu tych czynności pokaże się przycisk "dalej", umożliwiający przejście do dalszej części zamówienia, gdzie należy potwierdzić zgodność zawartości zamówienia naciskając przycisk "potwierdź". W ostatnim oknie należy wybrać adres lub edytować poprzednio podany. Można również powrócić do zakupów, zmienić zamówienie. Ostatnim krokiem jest naciśnięcie przycisku "realizuj zamówienie" i zapisanie zamówienia do realizacji. Równocześnie na podany adres e-mail zostanie wysłany list z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

4. Płatności i wysyłka.
Koszty transportu ponosi Zamawiający. Koszt dostawy jest uzależniony od przesyłki.

1. Płatności za zamówione produktu można dokonać gotówką, przedpłata na konto lub płatne za pobraniem przy odbiorze paczki oraz PayPal.
Formy płatności są dostępne w zakładce formy płatności.

2. Za każdy sprzedany towar, sprzedawca wystawia paragon, lub fakturę Vat na życzenie Klienta.

3. Jeżeli Kupujący nie dokona płatności w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, Sprzedający zastrzega sobie prawo do automatycznego znulowania zamówienia.

5. Reklamacje i zwroty.

Produkty podlegają jedynie reklamacji w przypadku wadliwego produktu. Zgodnie z przepisami prawa wszystkie produkty oferowane w sklepie objęte są gwaracją na wady fabryczne zakupionego produktu. Należy sprawdzić w obecności listonosza lub kuriera czy opakowanie i taśmy nie zostały uszkodzone w trakcie transportu. Jeśli zostało uszkodzone, należy sporządzić protokół uszkodzenia w obecności kuriera lub listonosza oraz jak najszybciej skontaktować się ze Sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli powyższa procedura nie zostanie zachowana przy odbiorze przesyłki w przypadku uszkodzenia, może mieć to negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klientka z tytułu uszkodzenia. W przypadku niemożliwości naprawy na miejscu, należy odesłać zakupiony towar do przedstawicielstwa firmy. Do przesyłki należy dołączyć opis wady oraz miejsce wystąpienia wady. Jest to jedyna podstawa uznania reklamacji z tytułu uszkodzeń transportowych.

Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu lub użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

6. Ochrona danych osobowych.
BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administrator przetwarza dane osobowe zgodnie z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( dalej jako "RODO").

Odwiedzając nasz sklep internetowy www.ti-amo.com.pl możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Naszym klientom gwarantujemy 100% dyskrecji. Zakupy w www.ti-amo.com.pl to nasza tajemnica, o której nikt się nie dowie. Zależy nam aby Twoje zakupy u nas były czystą przyjemnością.